Pražské centrum dentální implantologie - Na Okraji 331/45b - Praha 6 - Petřiny
dum 

O nás

Obor dentální implantologie tvoří podstatnou část naší práce. Zabýváme se ale i všemi ostatními oblastmi zubního lékařství, s výjimkou ortodoncie.

Zhruba polovinu našich pacientů tvoří pacienti, kteří jsou kmenovými pacienty naší praxe a o které se staráme v rámci komplexní stomatologické péče, o mnohé již několik desetiletí. Druhou polovinu našich pacientů tvoří pacienti k nám poslaní k implantologickému ošetření. Tyto pacienty k nám posílají lékaři spolupracující s naší praxí v této oblasti. Malou část také tvoří pacienti, kteří se k nám dostavili bez doporučení, kteří si nás našli např. na internetu, případně byli doporučeni svými známými.

Naše soukromá zubní praxe byla založena v roce 1993 a vedle všeobecné stomatologie se od samého počátku specializovala na dentální implantologii. V této oblasti dosáhla řady úspěchů. Patří mezi nejznámější implantologická centra v naší republice a její protagonisté, zejména dr. Zábrodský a dr. Novák, se řadí k uznávaným odborníkům v oblasti jak praktické dentální implantologie, tak i v oblasti teoretické a vzdělávací.

Začátkem roku 2006 jsme přesunuli naši praxi z původních prostor v Žitomírské ulici v Praze 10-Vršovicích do zcela nových prostor v Praze 6, v ulici Na Okraji 331/45b. Důvodem k tomuto přesunu byla naše snaha o zkvalitnění a zpříjemnění poskytované zubní péče, které již původní prostory přestaly vyhovovat.

Naše centrum se nachází v 1. nadzemním podlaží nového bytového domu v klidném prostředí Prahy 6. Je dobře dostupné hromadnou městskou dopravou, stanice metra se nachází nedaleko, parkování je množné v zónách placeného stání, ontakt.aspx#parkovani" class="odkaz" >více zde.

Vybavení praxe

Základem naší zubní praxe jsou čtyři zubní ordinace s potřebným zázemím a zubní laboratoři v těsném sousedství. Praxe je vybavena nejmodernějšími technologiemi a přístroji. Chloubou praxe je plně digitalizované rtg pracoviště, které disponuje digitálním rtg přístrojem Planmeca a digitálním panoramatickým a 3D rtg přístrojem Sirona, který provádí i příčné a podélné řezy vyšetřované části dané čelisti a v mnohých případech může nahradit i pro pacienta náročnější a více zatěžující klasické CT vyšetření.

Každá ordinace lékaře je vybavena kvalitním zubním unitem, digitálním rtg přístrojem minimalizujícím dávku záření pro pacienta, intraorální kamerou umožňující přesnější zjišťování (diagnózu) a dokumentaci onemocnění chrupu a klimatizačním zařízením.

Zázemí praxe tvoří již zmíněné rtg pracoviště, sterilizační pracoviště vybavené kvalitními počítači řízenými sterilizačními přístroji. Prostorná recepce, oddělená čekárna pro pacienty (WiFi free). Celá praxe je plně  klimatizována.